Bilety na mecz Polska - Kazachstan

Dział dotyczący kupna, wymiany, sprzedaży biletów na pozostałe mecze Polaków podczas Eliminacji do MŚ 2018.

Bilety na mecz Polska - Kazachstan

Postprzez AmadeuszMozart » 15 sie 2017, o 10:08

Dzień dobry forumowicze,
Sprzedam parę biletów na mecz Polska-Kazachstan (2 pojedyncze na najlepsza trybunę lub 3 miejsca obok siebie - do wyboru, mozna tez wybrac wszystkie 5 biletow).
Kupiłem na szybko bilety, ale zapomniałem o rodzinnej uroczystości, którą mamy 2-3 września 2017.

Pierwszy mecz Polska reprezentacja tylko zremisowała 2:2. Jak będzie teraz? Czuje w kościach, że tym razem będą powody do świętowania:)
Mecz rewanżowy odbędzie się 4 września 2017 (20:45) w Warszawie na Stadionie Narodowym. Ze względu na rodzinną uroczystość ani ja, ani nikt z rodziny nie będzie się na ten mecz wybierał, niestety.

Nie chce za bilety kto wie ile pieniedzy (w stylu kilka tysiecy za bilet), chce tyle zeby mi sie wszystkie ponaliczane koszty pozwracały i będzie ok. Czasem więcej jest dodatkowych kosztów niż ceny za bilet. Biletow zwrocic juz nie moge.

Obrazek

Na Rumunię nie miałem biletów, teraz nie mogę się wybrać. Szkoda. Może na Czarnogórę się wybiorę. Na Rumunię szukałem biletów z drugiej ręki, ale nie było w sieci. A byłem skłonny zapłacić 2000 PLN za 1 bilet. Także rozumiem ten ból, kiedy termin odpowiada i chciałoby się wybrać na mecz, ale nie ma możliwości zakupu biletu...

Pozdrawiam,
Amadeusz

Kontakt: biletynakazachstan@o2.pl
AmadeuszMozart

Powrót do Kolejne mecze